Telefon 17 586 22 51

Telefon 662 309 688

Telefon 600 816 395

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Elementy architektury ogrodowej – ozdoby z kamienia

Oferta

W ofercie firmy KALBRUK z siedzibą w Mielcu znajdziesz szeroki wybór elementów betonowych. Są to wyroby, które sami wytwarzamy, dlatego mamy kontrolę nad każdym etapem procesu produkcyjnego. To sprawia, że zamawiając dowolny produkt, masz pełną gwarancję najwyższej jakości i zgodności z przedstawionymi parametrami. Specjalizujemy się w produkcji kostki brukowej Nostalit, Behaton oraz Holland, ale w ofercie znajdziesz także inne warianty wysokiej klasy, trwałych elementów do pokrywania powierzchni ogrodowych, tarasów czy parkingów. Domeną firmy jest również produkowanie elementów architektury ogrodowej, które stanowią doskonałe uzupełnienie obszarów pokrytych brukiem. Jeśli zależy Ci na spójnym wyglądzie przestrzeni wokół budynku, możesz skomponować zestawy produktów, które będą ze sobą harmonizować i nadadzą otoczeniu elegancki, zadbany wygląd.

Galanteria ogrodowa wykonana z wysokiej jakości betonu

Specjalnością firmy jest produkcja elementów z betonu. Głównym obszarem działalności przedsiębiorstwa jest kostka. Jednak wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, poszerzyliśmy ofertę o elementy architektury ogrodowej, krawężniki, podmurówki i wiele innych detali, które współgrają z brukowanymi powierzchniami i dbają o ich nienaganny wygląd.

Głównym założeniem, któremu jesteśmy wierni od momentu rozpoczęcia produkcji elementów betonowych, jest dbałość o najwyższą jakość. Zdajemy sobie sprawę, że trwałe, solidne i estetyczne wykończenie powierzchni na zewnątrz budynku stanowi dla naszej firmy najlepszą reklamę i rekomendację, która skłania do kupna wyrobów właśnie w KALBRUK. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Pozostajemy także do dyspozycji w razie pytań czy wątpliwości.

Kostka brukowa

KALBRUK z siedzibą w Mielcu to producent wysokiej klasy kostki brukowej Nostalit i innych eleganckich modeli wyrobów do pokrywania powierzchni ogrodowych. Znajdziesz tutaj niezwykle popularną kostkę brukową Behaton, ale także bardziej finezyjne rodzaje elementów betonowych, takie jak kostka brukowa Creaton lub Holland. Specjalizujemy się również w produkcji podmurówek betonowych oraz ozdobnych elementów ogrodowych, które doskonale współgrają z proponowanymi typami kostki. Dbamy o to, by asortyment był jak najszerszy tak, by każdy klient mógł zaopatrzyć się w dokładnie taki model pokrycia betonowego, jaki odpowiada mu pod względem estetyki.

Niezależnie jednak czy zdecydujesz się na kostkę brukową Holland czy zakup krawężnika lub podmurówki, możesz mieć pewność, że każdy element przeszedł skrupulatną kontrolę jakości, która potwierdza jego trwałość, solidność i staranne wykonanie każdego detalu. Zachęcamy do przejrzenia oferty firmy KALBRUK, w której przygotowaliśmy wiele zróżnicowanych pod względem stylistycznym propozycji.

Galanteria betonowa

Galanteria betonowa, którą proponujemy w ofercie, to nie tylko funkcjonalne wykończenie przestrzeni wokół budynków. To również estetyczna ozdoba, która wpływa na piękny i spójny wygląd każdego ogrodu, placu czy terenu wokół obiektów ogólnodostępnych. Kostka na obrzeża trawnikowe czy krawężnik palisadowy przede wszystkim spełniają funkcję użytkową, dbając o to, by teren zachował swoją formę, ale także sprawiają, że przestrzeń jest uporządkowana, estetyczna i zadbana.

Obrzeża trawnikowe z kostki brukowej i inne elementy galanterii betonowej najlepiej prezentują się, jeśli dobierze się je odpowiednio do rodzaju pokrycia powierzchni. Dlatego dbamy o to, by w ofercie znalazły się produkty, które można ze sobą łączyć, by uzyskać optymalny efekt. Przykładowo, jeśli zdecydujesz się na wybór kostki brukowej Nostalit, możesz dobrać do niej pasujący pod względem estetycznym krawężnik palisadowy lub kostkę na obrzeże trawnikowe. Jeśli szukasz inspiracji, zapraszamy do galerii, w której znajdziesz przykładowe wykorzystanie galanterii betonowej dostępnej w KALBRUK.

Podmurówka betonowa

W ofercie firmy KALBRUK znajdziesz różnego typu podmurówki betonowe. Jest to niezbędny element w przypadku wielu ogrodzeń. Warto zadbać o to, by podmurówka pod ogrodzenie była nie tylko trwała i solidnie wykonana. Powinna też być estetyczna i dopasowana stylistycznie do pozostałych elementów ogrodu, takich jak galanteria betonowa czy rodzaj pokrycia ścieżek i podjazdów. Jeśli chcesz, by otoczenie Twojego budynku prezentowało się okazale, zachęcamy do przejrzenia produktów w ofercie.

Każdy z nich wytwarzamy samodzielnie dbając o zachowanie najwyższej jakości. W procesie produkcyjnym korzystamy z wysokiej klasy betonu, co gwarantuje wieloletnią trwałość i zachowanie oryginalnego wyglądu każdego produktu przez długi czas.